Аксесуари для зимової риболовлі

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Статті та тест-драйви

Приладдя і аксесуари для зимової риболовлі

Зимова риболовля не менш популярна, ніж літня. Попри те, що під льодом вивудити улов складніше, це не зупиняє любителів рибного полювання. Щоб риболовля вдалася, головна умова, яку необхідно виконати, добре підготуватися, купити все необхідне для зимової риболовлі. Перелік аксесуарів великий, але для кожного рибалки в нашому інтернет-магазині пропонується оптимальний набір товарів, з якими вихід на лід не буде безрезультатним.

Приладдя для зимової риболовлі:

 • вудки;
 • котушки;
 • ліска;
 • льодобури;
 • плішні.

Набір аксесуарів можна розширювати і доповнювати. Це залежить від видів риб, на ловлю яких ви відправитеся. Якщо риболовля орієнтована на велику рибу, пропонуються високоміцні аксесуари для зимової ловлі. Те, що взимку риболовля складніша, підтвердить кожен рибалка. Але якщо це улюблене зайняття, холоди не завадять, оскільки зимові снасті не втрачають міцність при низьких температурах.

Особливості вудок для зимової риболовлі

Універсальність для зимової вудки не характерна, тому в арсеналі справжнього рибалки має бути декілька видів таких снастей.

Класифікація зимових вудок:

 • для мормишки;
 • поплавочного типу;
 • для ловлі з живцем;
 • для блешень;
 • поставушки.

Незважаючи на безліч варіантів і різновидів вудок, при виборі необхідно звертати увагу на те, щоб ручка зручно лягала в руку, ліска не заплутувалася. Слід передбачити використання сумісних підставок, які спрощують ловлю на декілька лунок з різними за призначенням вудками.

Котушки для зимових вудок

Котушка, прикріплена до стержня, робить його вудкою для зимової рибної ловлі. Вибір аксесуара для кожного типу снасті необхідно робити з максимальною конкретністю. Крім того, що механізм має бути якісним, надійним і стійким до морозів, необхідно перевірити легкість ходу котушки. Оптимальний діаметр – 60-70 мм. Для розширення призначених для користувача можливостей можна вибрати конструкцію з тріскачкою-гальмом, клавішею скидання ліски.

Котушки з відкритим барабаном простіше в застосуванні. Легше простежити рівномірність накладення витків, своєчасно виявляти вузли. Якщо риболовля відбувається на глибині або при сильній течії, у відкритій котушці користувачеві легко контролювати витрату ліски. Для глибинної ловлі пропонуються котушки-мультиплікатори, в яких є гальмівний пристрій і механізм прокрутки, що оберігає ліску від розриву при сильних різких ривках.

Якщо виникнуть складнощі з вибором цього аксесуара для зимової риболовлі, звернетеся до продавця нашого інтернет-магазину. Консультанти знають особливості використання котушок для всіх видів зимової ловлі.

Зимові ліски

Це здасться дивним, але успіх підлідної риболовлі багато в чому залежить від правильного вибору ліски. Перше, на що необхідно звертати увагу – це товщина нитки. У крижаній прозорій воді ліска має бути не лише міцною, але і тонкою, оскільки видимість підвищена. Утримувана приманка повинна поводитися під льодом природно, що досягається з легкою ліскою. Взимку риба менш активна, тому її насторожує неприродність підводних предметів. Навіть якщо ліска якісна, але стара, вона придбаває матовий відтінок, який попереджає про небезпеку обережну рибу.

Один і той же діаметр ліски, але від різних виробників має різні показники міцності. Навіть якщо рибалка не розраховує на велику рибу, краще бути готовим до будь-яких несподіванок. Вибираючи аксесуар для зимової риболовлі, важливо звертати увагу на практичність і надійність. Те ж саме відноситься і до ліски. Якщо вона неякісна, вона схильна до скручування, з такою ниткою клювання стає непомітним.

Що стосується безпеки, то при ловлі великої риби необхідно пам'ятати, що виведення здійснюється руками, і щоб не розрізати палець або долоню, рекомендуємо купити ліску товстого діаметру. Вивчаючи ліску за іншими критеріями, необхідно поцікавитися про розривне зусилля ліски. На упаковці вказується граничне навантаження, яке витримує нитка при статичних випробуваннях.

Купуючи ліску, звертайте увагу на однорідність по всій довжині. Навіть якщо купуєте снасть в інтернет-магазині, про якість цього і інших параметрів легко дізнатися, почитавши відгуки досвідчених покупців. Вони обов'язково опишуть властивості товару з каталогу інтернет-магазину, який побував в їх руках.

Що стосується матеріалу, то найбільш поширена ліска для зимової риболовлі – монофільна. Виготовляється з урахуванням температурних, механічних і динамічних навантажень за сучасною технологією. Матеріал стійкий до тертя об кромки льоду, не збирає полій. Навіть якщо вода намерзає на монофільну ліску, її легко зняти ковзанням руки.

Льодобури

Вирушаючи на зимову рибну ловлю, кожен рибалка має свій льодобур. Цей аксесуар для зимової риболовлі, попри те, що він займає руки, важливий. Він постійно потрібний для буріння лунок в льоду. Позичати льодобур – ознака поганого тону, якщо на те не буде поважної причини.

В інтернет-магазині пропонується інструмент, виготовлений з якісного металу, або титану. Дорогі льодобури прослужать довго і за період експлуатації окупаються. Вибір інструменту з титану вигідний тим, що він легкий. Це відчувається не лише під час буріння, але і під час переходів по льоду або до місця риболовлі.

Найбільш важлива частина льодобуру – ножі. Чим якісніше сталь, тим ефективніше і легше користуватися аксесуаром для зимової риболовлі. Розміри різців залежать від діаметру шнека, конструкційних особливостей інструменту. За допомогою льдобура можна легко просвердлити товстий лід і зробити отвір від 90 до 200 мм.

Якщо брати середній показник, то можна обмежитися льодобуром, який робить отвори діаметром 100-120 мм. Це буде оптимальний призначений для користувача і ціновий варіант.

Типи конфігурації ножів для льодобуру:

 • прямі;
 • півсферичні;
 • двух-, триступінчаті;
 • зубчасті;
 • з прямою кромкою;
 • з кромкою у вигляді канавок.

Універсальними вважаються півсферичні ножі. Вони придатні для буріння будь-якого льоду. Закруглена форма різальних елементів легко входить в лід. Льодобур з півсферичними ножами відрізняється високою продуктивністю, особливо у весняний період, коли лід стає вологим і багатошаровим.

Ножі з прямими лезами також вважаються універсальними, але під час свердління вимагається докладати великих зусиль. Перевага прямих ножів в тому, що їх можна заточувати самостійно в домашніх умовах.

Плішні

На зимовій риболовлі такий аксесуар як плішня незамінний з прадавніх часів. Інструмент використовується не лише для пробиття льоду, але і для перевірки його міцності під час пересування. Плішня виготовляється з металевого загостреного стержня і дерев'яного утримувача. Звичайно це цілісний інструмент, але пропонуються складаючі різновиди, що зручно під час транспортування.

Попри те, що плішня – древнє рибальське пристосування, його практичність не поступається сучасним льодобурам. Такий аксесуар має бути у кожного рибалки, що любить зимову риболовлю. У нашому магазині пропонуються надійні сучасні зручні плішні за доступними цінами.

Чому вигідно купити аксесуари для зимової риболовлі в Topfishman.com.ua?

Наш магазин спеціалізується на продажі снастей і аксесуарів для всіх видів риболовлі. Зимова не виключення. Продукція, яка пропонується в каталозі, пройшла ретельний відбір і виставляється за цінами від виробника. Це досягається за рахунок прямих постачань від виробників аксесуарів для зимової риболовлі.

Інші переваги:

 • Швидка доставка товару по Києву і у будь-який регіон України.
 • Будь-який вид оплати: від готівкових розрахунків при отриманні товару, до перекладів з будь-яких банківських карт, платіжних систем.
 • Широкий асортимент аксесуарів для зимової риболовлі від різних виробників.
 • Безкоштовні консультації фахівців з рибної ловлі.

Щоб замовити товар, реєстрація не обов'язкова, можна скористатися спрощеною схемою покупок. Радимо все ж пройти реєстрацію, оскільки постійні покупці отримують знижки і вигідні акційні пропозиції. Все, що вимагається для зимової риболовлі, ви вигідно і швидко купите в нашому інтернет-магазині.