Спальні мішки

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
Спальні мішки: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 8 відгуків
Мінімальна ціна товару: 474 грн
Максимальна ціна товару: 1931 грн
Кількість товарів в категорії: 8
Оцінка:
9 12
Прекрасный спальный мешок, а главное качественно сделан. Купила чтобы чаще выбираться с мужем на природу. В нем очень тепло и уютно, а зимой это очень важно. Ночью ниразу, не проснулась и небыло ощущения влажности.
Оцінка:
10 11
Я довольна! По осени решили с мужем выбраться в поход на несколько дней. Искали комфортный и подходящий спальные мешки. Остановили свой выбор на данном мешке и не прогадали. Спать было комфортно и тепло, хотя был октябрь, а  нести легко! 
Оцінка:
17 9
Отличный спальный мешок! Проверен поездкой в Ергаки и Кутурчины. Для лета подходит идеально, если спать в термобелье, то можно и ранней осенью использовать. На рост 175 см. не короткий, думаю до 185 см. подойдет с комфортом!
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

7 причин купити спальний мішок в Topfishman

Комфорт на природі в найбільшій мірі залежить від спального мішка. Основні вимоги, які цікавлять користувачів – це зручність, теплозбереження, легка вага, відповідний розмір.

Головне завдання, яке необхідно вирішити, щоб купити якісний і за доступною ціною спальний мішок, полягає в тому, щоб знайти хороший магазин товарів для активного відпочинку. Наш інтернет-магазин повністю підходить під опис.

Ми пропонуємо:

  1. Розгорнутий асортимент. В каталозі продукції спальні мішки пропонуються від різних виробників, в різних сезонних категоріях, з конструкційними і функціональними особливостями. У нас кожен користувач знайде для себе ідеально відповідний вимогам товар.
  2. Якість товарів. Спальний мішок – специфічний аксесуар для риболовлі або туристичного походу. Важливо, щоб він був легкий, зручний, компактний і міцний.
  3. Доступні ціни. Комфорт залежить від вартості виробу. Пропонуємо продукцію від декількох виробників в різних цінових категоріях. Ми відрізняємося тим, що дешевше, ніж у нас, складно знайти аналогічний товар в іншому магазині.
  4. Розуміння потреб покупців. Знаходимо підхід до кожного покупця, оскільки знаємо товари, які продаємо. Пропонуємо кращі умови співпраці.
  5. У нас просто і зручно купувати. Інтернет-магазин розташований в Києві. Але ми торгуємо по всій Україні і отримуємо позитивні відгуки про наші товари і послуги.
  6. Оперативність. Щоб замовити товар, знадобиться менше хвилини. Як тільки замовлення оформлене, він вирушає на адресу покупця.
  7. Професіоналізм. Наші співробітники не лише продавці, але і користувачі товарів, що продаються. Їх компетентність допоможе зробити правильний вибір.
Часті запитання про Спальні мішки

🥈 Які Спальні мішки найдешевші?

🥇 Які Спальні мішки найпопулярніші у 2020 році?

🥉 Які Спальні мішки актуальні в 2020 році?

🥇 Які Спальні мішки відносяться до преміум сегменту?