Надувні матраци

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
Надувні матраци: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 1 відгуків
Мінімальна ціна товару: 347 грн
Максимальна ціна товару: 701 грн
Кількість товарів в категорії: 8
Оцінка:
8 8
Покупал для отдыха с ребёнком. Матрас отличный, быстро надувается, не пропускает воздух, плавали втроём. Понравилось верхнее покрытие, нескользящее, мягкое. Очень выручить тех, у кого ещё нет мебели в новой квартире, или для непривередливых гостей.
Кращі виробники

Статті та тест-драйви

7 причин купити надувний матрац в Topfishman

Універсальний засіб, який сприяє відпочинку на природі. За допомогою надувного матраца можна організувати комфортне спальне місце просто на землі під час риболовлі з ночівлею. Також надувний матрац можна використовувати як плавзасіб.

Універсальність виробу вигідна тим, що на природі матрац може використовуватися і в якості крісла і інших видів меблів. Перевага надувних меблів полягає в тому, що при повноцінній функціональності вона не важка, в транспортабельному стані компактна.

При виборі товару не менш важливим є питання не лише про те, який надувний матрац купити, але і де. Вам допоможе наш інтернет-магазин:

  1. Різноманітність пропозицій по надувних матрацах. В каталозі товарів вироби можна замовити по найменуванню бренду, за розмірами, типу матеріалу, конструкції.
  2. Високий рівень якості. Наші менеджери стежать за тим, щоб в інтернет-магазині продавалася тільки якісна продукція від перевірених виробників. Ми стежимо за тим, щоб до нас не поступав товар неоригінального походження.
  3. Вигідні ціни. Співпраця з великими постачальниками, імпортерами і виробниками забезпечує можливість пропонувати якісні товари за нижчими цінами, ніж на інших торгових майданчиках.
  4. Всеукраїнський рівень торгівлі. Інтернет-магазин знаходиться в Києві. Але це не обмежує можливості співпраці з покупцями з будь-якого міста України. Доставка окупається за рахунок вигідних цін.
  5. Оперативність. Замовити товар можна з будь-якого міста України. Посилки вирушають в день прийняття заявки.
  6. Професіоналізм. Наші продавці відмінно знають якість і функціональні можливості товарів. Консультації надаються безкоштовно.
  7. Гарантії і безпека. На всі товари, які продаються в нашому магазині, діє гарантія виробників. Забезпечимо виконання зобов'язань по відправці товарів покупцям.
Часті запитання про Надувні матраци