Ліхтарі і лампи

Знайдено: 1 - 24 серед 191 товар
Ліхтарі і лампи: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 3 відгуків
Мінімальна ціна товару: 43 грн
Максимальна ціна товару: 4482 грн
Кількість товарів в категорії: 191
Оцінка:
10 8
Хороший и полезный товар высокого качества изготовления. Хорошо подойдёт для походов и рыбалки. С ним заниматься хобби стало намного проще! Очень удобный и компактный, регулируется под разный размер головы. Вообщем, хороший товар, советую!
Оцінка:
8 8
Купила фонарик, пришел достаточно быстро, в хорошем состоянии без каких-либо проблем. Светит достаточно хорошо, без каких-либо повреждений и царапин. Сажает батареи медленно, свет яркий и длинный, без замыканий и перебоев. Очень довольна заказом. Продавец общительный, отвечают быстро и весьма вежливо.

Статті та тест-драйви

7 причин купити туристичний ліхтар в Topfishman

  1. Пропонуємо продукцію в широкому асортименті. В каталозі нашого інтернет-магазину ліхтарі туристичні представлені від декількох виробників в різних конструкційних варіантах і з наборами додаткових функцій. Ми враховуємо потреби всіх користувачів, тому пропонуємо любительські моделі і ліхтарі для професіоналів.
  2. Вигідні ціни. Вартість товарів, які продає наш магазин, це додатковий стимул купити товар у нас. Ми співпрацюємо з виробниками і великими постачальниками товарів безпосередньо, що дозволяє відмовитися від посередницьких послуг. Постійним покупцям пропонуємо додаткові знижки.
  3. Висока якість товарів. Наш товар доступний у будь-якій ціновій категорії, це пояснюється тим, що ми не користуємося послугами посередників, а купуємо товар у виробників. Ми продаємо якісну продукцію оригінального походження. На товар є сертифікати якості. Про туристичні ліхтарі, придбані у нас, користувачі залишають позитивні відгуки.
  4. Географічна доступність. Інтернет-магазин знаходиться в Києві. І це допомагає першими отримувати нові моделі товарів, пропонувати вигідні ціни, контролювати якість. Наш товар в рівній мірі доступний всім жителям України. Щоб отримати посилку, знадобиться один-два дня.
  5. Професіоналізм і ввічливість персоналу. До кожного покупця наші співробітники знаходять індивідуальний підхід. З їх допомогою ви купите туристичний ліхтар тієї моделі, яку потрібно для конкретних цілей без переплат.
  6. Оперативність. Нашим покупцям не доводиться чекати, шукати на сайті форму замовлення. Все організовано гранично просто і зручно. Співробітники завжди на зв'язку і допоможуть розв'язати будь-яку проблему.
  7. Авторитет і надійність. На всі товари, які можна замовити у нас, надаються гарантії від виробника. Виконуємо всі взяті зобов'язання.
Часті запитання про Ліхтарі і лампи