Поплавочні вудилища

Знайдено: 1 - 18 серед 18 товарів
Поплавочні вудилища: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 4 відгуків
Мінімальна ціна товару: 94 грн
Максимальна ціна товару: 6327 грн
Кількість товарів в категорії: 222
Оцінка:
12 12
Рукоять из пробки обеспечивает низко трение в руках (даже при потных ладонях). Кольца толстые и прочные, не ломаются и не гнутся даже при максимально возможной нагрузке. Однозначно рекомендую всем
Оцінка:
14 7
Отличное, легкое удилище! Плюсов много, но сейчас расскажу о нескольких из них. Во-первых, при всей своей длине, а это 6 метров, вес всего 300 гр. Во-вторых, материал позволяет почувствовать любые колебания в воде. Я как рыбак с многолетним стажем могу с уверенностью сказать,что это очень важно.В-третьих малая транспортировочная длина. Из минусов могу отметить только цену, но она, определенно, стоит того.
Оцінка:
13 11
Отличное телескопическое удилище для ловли на поплавок!Нескользящая ,удобная рукоятка,небольшой вес-весомое преимущество перед аналогичными удилищами.Хорошо подойдет для новичка и рыболова-любителя!Брала в подарок сыну.Ребенок в восторге.

Статті та тест-драйви

Поплавочні вудилища в Topfishman

Поплавочні вудилища підрозділяються на декілька поширених підтипів, кожен з яких представлений в каталозі нашого магазину. У нас ви можете купити махові, болонські і матчеві вудки високої якості. Щоб вам було простіше зорієнтуватися при виборі, ми вирішили проаналізувати кожного з підтипів і уточнити критерії, які треба враховувати при купівлі. В кінці ми також виділимо п'ять популярних моделей, що зарекомендували себе на ринку, і коротко опишемо переваги нашого інтернет-магазину.

Поплавочні вудилища: які бувають види

Махові

Один з найбільш поширених типів вудилища для поплавочної ловлі — махове. Воно користується великою популярністю, забезпечує можливість ловлі практично в будь-якому місці — з берега або з човна. Вага подібних снастей рідко перевищує 400 грамів, зважаючи на що їх досить легко тримати в руках. Довжина зазвичай лежить в діапазоні між 4 і 8 метрами, хоча іноді зустрічаються і нестандартні по габаритах варіанти. Зазвичай махова вудка здатна витримувати навіть велику рибу. Її конструкція припускає від трьох до шести висувних колін, що складаються по телескопічному принципу.

В основі покладені такі матеріали, як вуглепластик, графіт, композит. Рекомендується звертати увагу на масу і товщину бланка. Зазвичай чим більш тонкою і легкою є вудка, тим простіше вона у використанні. Найбільш поширені моделі мають довжину від п'яти до шести метрів і вагу не більше двохсот грамів. Їх тест — до 20 грамів. З таким пристосуванням ви зможете виловити рибу масою до 2 кг. Лад переважної більшості вудилищ махового типу — параболічний (зрідка — напівпараболічний).

Махові вудки не мають кілець: ліска фіксується за рахунок коннектора, який у свою чергу закріплюється на хлисті (наклеюється). У коннектор вставляють петлю, яка прив'язується до ліски. Оснащення досить легко поміняти (бажано мати невеликий набір). Довжина повідка для такої вудки — від двадцяти до двадцяти п'яти сантиметрів. Якщо ви хочете ловити велику рибу, то бажано використовувати оснащення типу «б» чи «у», якщо дрібну — «а».

Болонські вудилища

Звичайно, також одним з найбільш поширених типів вудилищ залишається болонський. Саме такі снасті дають можливість з відмінними результатами ловити рибу в стоячих водоймах, річках з несильною течією, на березі і далеко від нього, в проводку або з човна. Фактично цей тип вудки є універсальним. Конструкція припускає телескопічний стовп, що має кільця. Більшість вудок також закриваються виготовленим з полімерних матеріалів ковпаком, який забезпечує кільцям захист від дефектів. Довжина подібних пристосувань для ловлі — від чотирьох до вісьми метрів.

Кільця є обов'язковою частиною бланка — їх стільки, скільки колін, і одне ковзаюче (знаходиться між верхнім на вершині і правим на коліні). Часто можна побачити моделі, що мають кільця з високою «ніжкою». Рекомендується звернути на них увагу, оскільки при такій конструкції ліска не липнутиме до вудки в дощову погоду (іноді рибалити доводиться в не найкомфортабельніших умовах).

Ще одне завдання кілець — рівномірно розподіляти навантаження по всій конструкції вудилища. Це стає актуальним у тому випадку, коли ви впіймали по-справжньому велику рибу (трофейний екземпляр). Зазвичай ці кільця виготовляються з композиту і графіту, з часом не втрачають первинних властивостей і майже нічого не важать. Зустрічаються і виготовлені з металу вироби, які можуть бути схильні до корозії.

При купівлі обов'язково звертайте увагу на лад. Класичний варіант — напівпараболічний лад при вазі конструкції в 250–300 грамів. З подібною снастю буде можливо ловити в проводку, робити кидки на великі дистанції; при цьому вудилище таких вудилищ відрізняється чутливістю, відмінно в'яже здобич. Якщо ви збираєтеся ловити в забродку або з руки, краще віддавати перевагу моделям з довжиною в п'ять метрів.

Матчеві вудилища

Якщо вас цікавить ловля на великій дистанції, логічно віддати перевагу матчевому вудилищу. Воно відрізняється від болонського і махового в першу чергу тим, що має в конструкції три розбірні колони і три вершини. Подібне вудилище аналогічно фідеру: воно дозволяє здійснювати закид на відстані до сімдесяти метрів. Матчева вудка дає можливість ловити велику рибу, яка плаває далеко від берега. Зазвичай з її допомогою виловлюють коропів, амурів, лящів, товстолобиків.

Довжина вудилища — від 3.6 до 4.8 метрів. На бланку фіксуються від 12 до 16 невеликих кілець на високій ніжці. Матчеві вудилища підрозділяються на три конструкційні типи:

 • Класичний. Довжина — від 3.9 до 4.2 метрів, тест — від 10 до 20 грамів. За допомогою класичного матчевого вудилища можна ловити на відстані до тридцяти п'яти метрів. Лад — повільний або середній.
 • Короповий. Довжина аналогічна класичним, проте лад — швидкий, а вага приблизно на чверть перевищує вагу класичних вудилищ. З короповою вудкою можна виловити рибу вагою до десяти кілограмів.
 • Для далеких закидів. Якщо вас цікавить ловля на дуже великих дистанціях, логічно використовувати спеціальні матчеві вудки завдовжки від 4.5 до 4.8 метрів. Лад — швидкий або надшвидкий.

Рейтинг ТОП-5 кращих поплавочних вудилищ

 • SHIMANO VENGEANCE AX TE GT 5-500

По-справжньому класичне болонське вудилище, що має п'ять секцій. Довжина снасті дорівнює 4.9 метра, а вага — 244 грамам. За рахунок цього забезпечуються можливість відмінного контролю клювання і простота закидання. Це вудилище має тест від 4 до 20 грамів, зважаючи на що його можна віднести до «середнього класу». Бланк виготовлений з композиту, що є поєднанням Geofibre і вуглепластика XT30. Тому конструкція відрізняється високими показниками міцності, але порівняно небагато важить. Є зручний утримувач котушки. Число кілець — 8, притому всі кільця є полегшеними і мають покриття SiC, знижуюче фрикційний знос ліски. Верхні кільця є розвантажувальними і забезпечують рівномірний розподіл навантаження.

 • Amundson San Marco Pole 700

Подібна модель на російському ринку зустрічається не так вже часто, а користуються нею майже виключно професіонали. Довжина — 7 метрів, вага — близько 300 грамів. Тип конструкції — телескопічний (тому вудку легко транспортувати: якщо її скласти, довжина складатиме всього порядку 1.4 метра). Тест вудилища — від 3 до 9 грамів. Важливий нюанс: не рекомендується ловити біля верхньої межі. По суті, подібна снасть ідеально підходить для ловлі біля берега дрібної і середньої риби. Користуватися подібною вудкою досить легко.

 • DAIWA NINJA X CARP (11595-365)

Серед основних переваг цієї моделі можна виділити прогресивний лад, високі експлуатаційні характеристики (у числі яких здатність витримувати великі навантаження при ловлі великої риби). Довжина вудилища, що становить 3.6 метрів, дає можливість закидати його з високою точністю, чітко локалізуючи місце прикорму і тим самим підвищуючи шанс улову. Кільця виготовлені з титану, що забезпечує їх стійкість до механічних дій. Матеріал, що лежить в їх основі, також є гарантією хорошого вигину вудки. Коркова рукоять має протиковзке покриття, поєднує в собі м'якість і пружність, забезпечує можливість надійного хвата у будь-яку погоду. Подібне вудилище є професійним, зважаючи на що його можна застосовувати в місцях із складним рельєфом дна і сильною течією.

 • Salmo DIAMOND MATCH 15 (5536-420)

Ця модель належить до бюджетних і у своєму сегменті явно виділяється серед аналогів. Вудка дає можливість робити кидки на довжину до 4.2 метрів; лад — середній. Вага оснащення може складати від 4 до 15 грамів. При підсічці не відбувається провалу вершини, зважаючи на що зведено до мінімуму число сходу при виведенні. Незважаючи на значну довжину, вудилище є легким (вага складає близько 212 грамів). Це забезпечується за рахунок матеріалу, що лежить в основі — карбону на основі вуглеволокна IM7. Рукоять має дві частини: одна — з неопрену, інша — з корка. В комплекті незмінно йде якісний чохол. Є гвинтовий утримувач котушки. Пропускні кільця мають вставки SiC.

 • Shimano Aernos Tele Match 450 FA

Це матчеве вудилище відноситься до преміум-сегменту: у нього практично немає недоліків (за винятком високої вартості). Серед переваг: високі показники міцності (в основі лежить карбон XT60), становлячий всього 278 грамів ваги, комплектація у вигляді якісних пропускних кілець і утримувача VSS-Type. Рукоятка зроблена з кори коркового дерева і полімеру EVA. Тест — до 20 грамів. Перевагами є висока далекобійність і здатність відмінно гасити ривки риби.

3 причини купити поплавочне вудилище в Topfishman

Серед переваг, виділяючих наш інтернет-магазин:

 • Ціноутворення. Ціни на товари порівняно невисокі як за мірками Києва, так і України в цілому: ми орієнтуємося на широку аудиторію. У нас ви можете купити якісне вудилище дійсно недорого.
 • Спектр. В каталозі представлена велика кількість вудилищ для поплавочної ловлі. Всі товари забезпечені дозволяютчими скласти чітке уявлення про товар описами (також ви можете побачити відгуки покупців).
 • Оперативність. Доставка відбувається швидко і без запізнень: ми цінуємо власний і клієнтський час.

Щоб замовити поплавочне вудилище, оформіть заявку в режимі онлайн. Будемо раді співпраці!

Часті запитання про Поплавочні вудилища

🥇 Які Поплавочні вудилища найпопулярніші у 2020 році?