Фідерні вудилища

Знайдено: 1 - 24 серед 178 товарів
Фідерні вудилища: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 1 відгуків
Мінімальна ціна товару: 288 грн
Максимальна ціна товару: 7226 грн
Кількість товарів в категорії: 191

Статті та тест-драйви

Фідеріні вудилища в Topfishman

Фідерна ловля, або по іншому, англійська донка — вид рибальської ловлі з дна водойми. Здавалося б, немає нічого складного — закинув годівницю на дно, клюнула риба, витягнув улов. На ділі ж багато нюансів. Необхідно правильно підібрати підгодівлю, розмір годівниці, закидати строго в одне місце, і найголовніше — вибрати вудилище. В нашому каталозі представлені моделі як для досвідчених, так і для початкуючих рибалок. Поговоримо про те, чим відрізняються фідерні вудилища.

Як вибрати фідерне вудилище для початківців?

Для фідерної ловлі не буде потрібно математичних розрахунків. Часто можна почути ради "бери довжину 360 см і тест 120, спершу досить". Безумовно, улов з таким підходом буде, але чи стане він комфортним? Придбаваючи фідерне вудилище, подумайте про місце, в якому ви ним користуватиметеся. Якщо водойма глибока, то підійдуть одні моделі, на мілководді — інші. Вибір комплектуючих і простота виведення риби залежить від матеріалу, з якого зроблене вудилище, його жорсткості, ваги і довжини.

Матеріал:

1. Склопластик. Низька вартість, гнучкість і підвищена міцність.

2. Вуглепластик (карбон). Легкість і чутливість пристрою визначає його підвищену вартість.

3. Композит. Поєднує в собі всі плюси склопластикових і карбонових вудилищ. Підходить для новачків.

Вага.

При виведенні риби занадто легке вудилище створить проблеми. Використовуючи занадто важке, ви будете відчувати незручність при закиді. Відгуки рибалок стосовно ваги неоднозначні, тому оптимально дотримуватися золотої середини.

Довжина.

Для комфортного використання підійде фідер завдовжки від 3,6 до 4,5 метрів. Орієнтуватися треба на глибину водойми і течію. Досвідчені рибалки радять вибирати вудилища з можливістю нарощування довжини.

Тест.

Значення показує оптимальну вагу вантажу, який можна закинути у воду. Виробник вказує для орієнтиру два граничні значення (приміром, 90-160 грам). Перший параметр означає мінімальну вагу для простоти закиду. Верхнє значення показує максимум, на який розраховано вудилище. Використовуючи годівниці з вагою, більше за допустимий, підвищується ризик поломки вудилища.

Лад.

Параметр жорсткості. Показує гнучкість вудилища при закиді приманки і виведенні риби. Останнім часом часто не вказується виробниками в характеристиках, оскільки випускаються адаптовані під певний клас вудилища.

Види фідерних вудилищ

Перш ніж купити фідерне вудилище, треба розібратися в його різновидах. По конструкції вони діляться на штекерні і телескопічні. Телескоп важче за штекер на 20-30%, але займає менше місця. В процесі ловлі різниця не помітна. Штекерні бланки мають більшу чутливість, але з використанням квівертипа, що регулює клювання, це стає неактуальним. По міцності вони не поступаються один одному. Перехлест ліски через тюльпанчик може привести до відстрілу годівниці з частиною квівертипа, тому закидайте вудилище акуратно, не практикуйте спінінгові замахи. Якщо поломка сталася, то квівертип можна придбати окремо в нашому інтернет-магазині.

Ультра лайт (пікер)

Довжина вудилища складає 3 метри, а пікер-тест не перевищує 30 грам. Підходить для обловлення прибережних вод вздовж лінії берегової рослинності з використанням інлайн-годівниць або без них. Підвищена легкість дозволяє без втоми закидати підгодівлю точно в мету.

Лайт

Вудилища є полегшеною конструкцією з навантаженням до 60 грам. Підходять на закид від 30 до 50 метрів на водоймах із слабкою течією і в стоячій воді. Ловити можна рибу до 1 кг вагою. Довжина вудилища повинна складати 2,5 метри, але на водоймах з кам'янистим дном прийнятніше 2,8 метри. Рибалки вибирають частенько легкі фідери, оскільки руки втомлюються від частого закидання. Враховуйте, що риба вагою більше 1 кг може зламати вам вудилище. З лайт-фідером ви відчуватимете гру риби завдяки м'якому бланку.

Медіум

Дистанція ловлі з використанням медіум фідера складає +/-15 метрів. Підходить для всіх умов ловлі, але новачкам може бути складно закидати вудилище недалеко від берега через його довжину, яка варіюється від 3 до 3,6 метрів. Медіум Фідер оснащений можливістю додавання додаткових секцій, що збільшує розмір вудилища і допомагає вивільнити годівницю, якщо вона зачепилася за корч. Максимальна вага годівниці доходить до 100 грам. Фідер використовується на водоймах з маленькою течією для ловлі риби середніх розмірів.

Хеви

Підходить для ловлі риби як в стоячій воді, так і на річках з сильною течією. Велика годівниця (до 120 грам) забезпечує комфортне використання, допомагає швидко підгодувати рибу і не зноситься течією. Використовуються на великих водоймах, дозволяючи закинути годівницю на відстань 60 метрів від берега. Хеви фідери краще купувати 4-х метрові, при максимально можливій довжині в 4,5 метри, оскільки зручність використання такого вудилища не залежить від сили течії. По відгуках рибалок із стажем, новачкам потрібно вибирати жорсткі фідери. Закиди будуть точніше, а поломок менше. Перевірити жорсткість можна за допомогою імітації закиду трушенням руки. Від купівлі слід відмовитися, якщо вудилище гнеться по всій довжині.

Екстра хеви

Застосовуються на водоймах з сильною течією і підтримують вагу годівниць 120 грам. Найважча лінійка з усіх, наданих на ринку рибальської продукції, фідерів. Важлива відмінність — підвищена жорсткість, що збільшує точність закиду за будь-яких умов. Для ловлі риби на вітряних ділянках варто зупинити вибір на моделях з масивними кільцями і вершинами. Намагайтеся придбавати вудилища із стиком колін за типом put over. Такий варіант дозволяє нарощувати довжину не втрачаючи в жорсткості. Чим важче годівниця, тим жорсткішим має бути вудилище. Інакше складно виводитиме рибу.

Рейтинг ТОП-5 кращих фідерних вудилищ 2021 року

Серед представлених на ринку фідерів можна виділити декілька моделей, які користуються популярністю як у досвідчених рибалок, так і у новачків:

1. Mikado Ultraviolet Heavy Feeder 360 (W-A-319 360). Комбіноване вудилище з штекерною конструкцією. Є 3 секції однакового розміру, в зібраному вигляді довжина фідера складає 3,6 метри, складається до 1,25 м, що дозволяє перевозити снасті в легковій машині. Підтримує вагу годівниці до 120 грам. Матеріал виготовлення — карбон з рукояткою з коркового дерева і кремнієвими кільцями. Оптимальний для ловлі риби при поривчастому вітрі і на водоймах з сильною течією. Вершини фідера знімні. В комплект входить безліч деталей: зручний чохол, 2 склопластикових і 1 вуглепластиковий хлист. До плюсів фідера можна віднести низьку вартість, компактні розміри і легкість виробу. З мінусів - крихкість матеріалу. Ловити дрібну рибу не вийде.

2. Salmo Sniper FEEDER 90 3.60. Використовується для виведення риби вагою від 1 кг на стоячих водоймах і швидкоплинних річках. Вудилище важить 365 грам, підтримує вантаж до 90 грам, а в довжину складає 3,6 метри. Виконана з композиту штекерна конструкція оснащена трьома секціями, трьома вершинами різних розмірів і кремнієвими кільцями. Полегшена рукоятка вудилища виконана з коркового дерева, що дає можливість здійснювати точний закид, забезпечує міцність виробу і зручність у використанні. З мінусів: кільця досить крихкі, маркіровки вершин немає. Зате фідер прекрасно працює над виведенням великої риби і має невелику вартість.

3. Mikado Golden Lion Ultrafeeder 330 (W-A-601 330). Легкість і потужність вудки належним чином оцінена рибалками. В комплекті є хлисти і кільця. Робоча довжина - 3,3 метри. В розібраному вигляді фідер займає мало місця, оскільки складається до 1,1 метра. Належить до категорії бюджетних вудилищ і важить 291 грам.

4. Daiwa Heavy Feeder (TDHF13-AD). Фідер виготовляється в Японії, але визнаний рибалками по всьому світу за максимальну результативність риболовлі у будь-яких водоймах, будь то повноводна річка або берег озера. Для виготовлення бланка застосовується високомодульний карбон, що забезпечує підвищену міцність. Максимальна вага годівниці доходить до 150 грам. Пристрій плавно згинається під навантаженням незважаючи на жорсткість верхньої частини. Дозволяє відправляти важкі вантажі на далекі відстані точно в мету, цьому допомагають алюмінієві кільця і підвищена швидкість повернення приманки. Можна відмітити яскраве забарвлення і високу якість виробу.

5. Biscols Granito GRN273L. Модель італійського виробництва відноситься до класу ультра лайт-фідерів. Максимальна вага годівниці - 28 грам. Довжина вудилища складає 2,74 метри, що дозволяє використовувати його на близькі і далекі відстані. Якщо плануєте ловити рибу на невеликих річках із слабкою течією і озерах, то придивіться до цієї моделі. Має підвищену чутливість і входить в топ фідерних вудилищ для мілководдя. До плюсів можна віднести наявність якісного котушкотримача і зносостійкого чохла. Вудилище має неповторний дизайн, але коркова рукоятка з часом починає кришитися.

Чому вигідно купити фідерне вудилище в Topfishman.com.ua?

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити фідери будь-якої моделі, кольору і конфігурації. Всі вироби показують максимальну ефективність рибної ловлі, дозволяючи робити точні закиди. Ви зможете підібрати вудилища різної довжини і ваги для риболовлі як на великих водоймах, так і на мілководді. Для новачків і досвідчених рибалок представлені моделі з різних цінових категорій.

Магазин Topfishman займається постачанням товарів для риболовлі і туризму і має ряд переваг:

1. Представлені тільки сертифіковані і якісні фідери в широкому асортименті. Ми надаємо гарантію на кожен товар.

2. Разом з фідерними вудилищами ви зможете придбати все необхідне оснащення для риболовлі і активного відпочинку на природі.

3. Магазин часто проводить акції, і робить знижки на різні товари.

4. Товар надходить до нас безпосередньо від виробників, що забезпечує підтримку рівня прийнятних цін.

5. Консультанти допоможуть підібрати фідерне вудилище виходячи з ваших бажань. Досить назвати цілі купівлі: для ловлі яких розмірів риби треба вудилище, на якій водоймі запланована риболовля.

6. Доставка здійснюється по містах України. Компанія забезпечує цілісність замовлення і надає всі необхідні документи.

Щоб стати власником якісного і надійного фідера, вибирайте виріб своєї мрії з каталогу нашого інтернет-магазину рибальських товарів і оформляйте замовлення онлайн на сайті. Консультації по телефону допоможуть зробити покупку максимально корисною і вигідною для вас.

Часті запитання про Фідерні вудилища

🥇 Які Фідерні вудилища найпопулярніші у 2020 році?