Котушки для фідерів

Знайдено: 1 - 24 серед 96 товарів
Котушки для фідерів: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 1 відгуків
Мінімальна ціна товару: 0 грн
Максимальна ціна товару: 9170 грн
Кількість товарів в категорії: 451
Оцінка:
21 10
Приобрёл три месяца назад данную катушку на День Рождения. Ни разу не пожалел. Вещь действительно достойная, тем более за такую приятную цену. Доставили довольно быстро. Рекомендую сайт и в частности данный товар.

Статті та тест-драйви

Котушки для фідерів в Topfishman

Обов'язковий атрибут сучасної риболовлі на вудку фідера – спеціальна котушка для фідера, яку ще називають «м'ясорубка». Вона забезпечить баланс і відмінну функціональність снасті. Модернізовані котушки впливають на дальність закиду, їх завдання – активна допомога у вивуджуванні спійманої риби. Від того, наскільки ви грамотно підберете атрибут, залежить результат водного полювання, чи зможете ви вивудити велику здобич, що зачепилася на гачок, не обірвавши ліску.

Виробництвом котушок для фідера займаються багато брендів, тому перед купівлею такої снасті вам треба розглянути різні моделі і варіації. Відрізняються вони технічними характеристиками, вартістю, іншими параметрами.

Види рибальських котушок для фідерів

Особливість цього виду ловлі – у її інтенсивності, в необхідності перезакиду вудилища. Потрібна точність і активність вивуджування, коли на приманку попадається велика риба. Ловля відбувається в екстремальних умовах, у водоймах, де є корчі, зарості, нерівномірне дно. Саме тому пред'являються особливі вимоги до котушок – вони мають бути якісні, міцні, надійні і зручні. Всі ці навантаження витримує безінерційна котушка для фідера. Можна використовувати і універсальні снасті:

 • матчеві котушки – з ними використовуються легкі годівниці і важкі поплавки, снасть забезпечує хороший улов з берега навіть на далеких відстанях, легка по вазі – це добре для численних активних закидів, забезпечена неглибокою шпулею, що має великий діаметр;
 • спінінгові – підходять практично під всі запити ловлі на фідер, часто застосовуються для легких і середніх вудилищ, а також помірних умов полювання на рибу: закид середньої дальності, несильна течія у водоймі, улов на 2-3 кг. Шпуля снасті – подвійна або потрійна;
 • тролінгові – масивні, важкі, з повільним підмотуванням. Рекомендуються ці котушки при сильній течії, в повені навесні і в осінню пору, для нічної риболовлі. Вони актуальні, коли не потрібен далекий закид і швидкість підмотування;
 • коропові – безінерційні котушки, укомплектовані вони системою байтранер і фрикціоном для гальмування. Через таку конструкцію, рибалці не доведеться нести вахту біля снасті, коропові і інша велика риба не потягне його знаряддя здобичі.

До фідерного вудилища можна використати всі ці види котушок. В інтернет-магазині Topfishman ви знайдете відповідну модель «м'ясорубки», наші консультанти допоможуть вам визначитися з купівлею снасті.

Як і яку вибрати котушку для фідера

Заздалегідь треба продумати, в яких умовах ви її застосовуватимете. Якщо збираєтеся рибалити на маленькій водоймі – озері або ставку, підійде невелика, легка котушка. Плануєте полювання на швидкоплинній річці і морі, зупиніться на масивному і міцному пристосуванні.

При виборі відповідної моделі «м'ясорубки», варто розглянути такі її параметри: розмір і конфігурація шпулі, матеріал її виготовлення, тип фрикціону, редукція, відсутність або наявність байтранера, кількість підшипників. Детальніше розповімо про кожну з цих характеристик і нюансах вибору, про те, як замовити товар в нашому магазині.

Тип фрикціону

Безінерційки обов'язково забезпечені фрикційним гальмом. Він конструюється у виробі спереду або ззаду, це залежить від моделі снасті. Має більшу чутливість передній механізм, зручніше в роботі з фідером заднє гальмо. Завдання фрикціону – дати можливість шпулі обертатися під час вивуджування з води улову і при ривках великих рибин, при цьому, основа котушки залишається нерухомою. З таким пристроєм ефективно застосовувати під час риболовлі фідера тонку ліску, а також плетінку.

Передатне число

Значний нюанс, на який потрібно звернути увагу при виборі котушки – її редукція або передатне число. Воно вимірюється в кількості обертів, зроблених шпулею під час одного оберту рукоятки (скільки мотків ліски кладе на шпулю котушка). У «м'ясорубок» цей показник складає від 4 до 7, найприйнятніша модифікація для риболовлі фідера – виріб з редукцією 5 одиниць. Плюс-мінус в одну або в інший бік допускається.

Розмір шпулі

Вибираючи модель «м'ясорубки», враховуйте параметри вживаної вами ліски і особливості вудки. Розділяються снасті за величиною згідно класифікації «Shimano» і «Daiwa», кожен виробник вибирає свій варіант. Розмір шпулі безпосередньо впливає на загальні параметри котушки: на її розмір і вагу, на кількість ліски, що вміщується на виробі. Для фідерів і донок підійдуть котушки від 2500 одиниць (для пікерів), і 4000 одиниць (для екстра-хеви). Варіант, відповідний середньому вудилищу, це шпуля в 3 тис. одиниць, на неї можна намотати 100 м ліски, діаметр якої 0,3. Самий ходовий розмір шпулі для фідера – від 3000 до до 4500.

Матеріал шпулі

Виготовляють таку деталь з металу і пластика. Для плетеного шнура чудово підійдуть вироби з алюмінієвого сплаву, із звичайною ліскою добре працюють пластикові варіанти. Деякі виробники пропонують котушки із запасними шпулями, це дуже вигідна покупка, у разі ушкодження основної шпулі, обриву ліски, інших непередбачених ситуацій, цю деталь можна замінити.

Форма шпулі

Відрізняються шпулі в різних моделях безінерційок і особливостями форми. Вибір цього параметра залежить від сфери їх використання:

 • класична (звичайна) шпуля з глибоким циліндром, що має грибоподібну форму, характеризується найбільшою місткістю ліски, її слабке місце – не дуже далекий закид;
 • Air spool – виконана в подовженій циліндричній формі, рибальський аксесуар призначений для застосування тонкої плетінки, відрізняється рівним укладанням, не потрібне підмотування бекінга;
 • Long Cast – використовується в матчевих котушках для тонкої ліски, вони самі далекобійні. Фішка цього варіанту – збігаючий конус, завдяки такій формі, ліска без затримки сходить з «м'ясорубки»;
 • ABS Spool – цей тип шпулі має конфігурацію по виду зворотного конуса, що стримує спонтанне переміщення ліски.

Рибалкам-любителям спершу радимо купити класичний варіант шпулі. З досвідом ви самі визначитеся, що вам більше підходить.

Підшипники – скільки їх має бути

У продажу є безліч модифікацій котушок рибальських, укомплектованих різною кількістю підшипників. Завдяки цій деталі «м'ясорубки» стали зносостійкими і міцними, їх механізм працює плавно і без збоїв. Котушці для фідера достатньо 4-5 підшипників. Два з них вважаються опорними – вбудовані в ручці, роликовий знаходиться в ліскоукладачу, на основному стрижні прикріплений роторний. Деякі виробники комплектують котушки 10 підшипниками, але це не показник якості. На працездатність «м'ясорубки» впливає якість її складання і надійність самих підшипників.

Байтранер

Цей механізм виконує роль миттєвого гальма. Наявність такого пристрою у фідерів «м'ясорубок» допоможе впіймати велику здобич. При включеному байтранері вона може безперешкодно змотувати з шпулі нитку, що важливо в полюванні на велику рибу, запобіжить обриву ліски і втраті вудки. Такий механізм зручний, але аксесуари, забезпечені ним, дорогі. Він виправдовує себе на коропових снастях, хоча застосовується і на фідерах.

Рейтинг ТОП-5 кращих котушок для фідера 2021 року

Ви можете замовити у нас безінерційні котушки від відомих виробників, перевірені часом. В рейтинг популярних котушок фідерів входять надійні моделі, які підійдуть професіоналам і новачкам. Серед них:

 1. DAIWA Fuego 5000 D-C XH LT – країна-виробник Японія, це елітна модель, вживана для фідера. Серед її плюсів – невеликий розмір, простота застосування, надійна гальмівна система, тривалий термін служби, оптимальне значення передатного числа.
 2. Shimano 17 Ultegra C 3000 FB – пропонує виріб на ринок японська компанія Shimano. Котушка для фідера характеризується якісним ротором, легко обертається, ліска на неї намотується рівно – без горбків, шпуля з алюмінію і міцний корпус роблять її зносостійкою і якісною.
 3. Okuma Inspira ISX - 30r – безінерційка китайського бренду, вона має плавний хід, відсутня вібрація при намотуванні котушки, в її конструкції – 9 підшипників, переваги снасті – доступна ціна і висока якість.
 4. Salmo Elite Baitfeeder 7 4000 BR – модель від польської торгової марки, добре себе зарекомендувала, наділена одночасно задньою і передньою комбінованою гальмівною системою, має додатково встановлений байтранер, зручну ручку і міцний корпус, порадує адекватна вартість.
 5. Banax Helicon 500 NF – дуже потужна і маневрена силова котушка, що випускається в Кореї, виріб оснащений байтранером, практикується для ловлі найбільшого хижака, завдяки показнику редукції 5.1:5, працює безвідмовно і чітко.

ТОП-5 недорогих бюджетних котушок для фідера

Необов'язково купувати дорогу брендову котушку для ловлі фідера. Ви можете вибрати бюджетну модель, яка відмінно впорається зі своїм завданням. По відгуках покупців-рибалок, хороші результати дають такі котушки фідерів:

 1. Feeder Concept Pilot 7 – в ній ідеально поєднуються такі показники, як потужність, комплектація, якість і доступна ціна, снасть ідеально підходить під умови ловлі фідером на стоячих водоймах і на швидкоплинних річках.
 2. Kaida Dragon FA 3000 – снасть виробництва Китай володіє відмінними тяговими властивостями, плавним ходом, вона легка, корпус зроблений з графіту, порадує покупця низька вартість товару.
 3. Baitrunner Teben Aquios AQR 400 – практична модель недорогої котушки для фідера. Корпус виготовлений з пластика, що робить снасть легкою, вона добре впорається з вивуджуванням великої риби. Це потужний і надійний агрегат.
 4. Flagman Force Active Feeder 5000 New – виріб підходить як для новачків, так і для досвідчених рибалок, для полювання на річках і невеликих ставках, має пластиковий корпус і металеву міцну шпулю, використовується для тонкої ліски.
 5. Kaida МJ 5000a – одна з модифікацій бюджетних котушок безінерційного типу. Її корпус створений з міцного карбопласта, є 7 підшипників, розмір шпулі складає 5000, в комплекті – 2 додаткових шпулі з пластика.

Ви можете вибрати недорогий варіант котушки фідера, випробувати її на власному досвіді. У різних виробників є дорогі і бюджетні моделі, при їх купівлі враховуйте свої потреби і особливості рибної ловлі.

Чому вигідно купити котушку для фідера в Topfishman.com.ua?

Магазин рибальських товарів пропонує широкий вибір котушок для фідерної риболовлі. В каталозі ви знайдете сертифікований товар від відомих світових і вітчизняних брендів, на нього є гарантія якості від виробника. У нас зручно купувати товар, тому що:

 • в асортименті є як дорогі, елітні котушки для рибної ловлі, так і бюджетні варіанти – снасті можна вибрати на свій смак і гаманець;
 • у нас зручний каталог, де весь товар розподілений по категоріях: по брендах, по типах і видах, по розташуванню фрикціону і іншим параметрам, покупцеві легко шукати потрібну модель;
 • безкоштовні професійні консультації від професіоналів – вони розкажуть, як вибрати котушку для фідера, враховуючи всі ваші побажання;
 • легко оформити купівлю на сайті – додайте вподобаний товар в кошик, заповнюйте формуляр, робіть оплату зручним вам способом;
 • пропонується дисконтна програма для зареєстрованих покупців, акції і знижки на різні групи товару;
 • гарантована доставка по Києву і всім регіонам України – відповідаємо за цілісність снастей під час доставки за вашою адресою.

Знайомтеся з нашим асортиментом котушок для фідера. На кожен товар є детальні технічні характеристики, вказані ціни і особливості застосування снастей, є відгуки покупців. У нас ви можете купити відразу все, що вам треба, повністю укомплектуватися для вдалої риболовлі. Дзвоніть нам, купуйте рибальські снасті, ви залишитеся задоволені обслуговуванням і якістю товару.

Часті запитання про Котушки для фідерів