Риболовні снасті

Знайдено: 1 - 24 серед 2466 товарів

Статті та тест-драйви

Рибальські снасті в Topfishman.com.ua

Інтернет-магазин Topfishman створений для того, щоб полегшити життя рибалки. Відсутність елементарної дрібниці запросто зіпсує вдалу риболовлю. Саме до таких важливих рибальських атрибутів і відносяться рибальські снасті.

Поняття «снасті» має глибокий сенс, а точніше широкий. Приманки, спінінги, гачки… Про це знають навіть не рибалки. Але мало хто приділяє увагу таким речам для риболовлі, як розкладний стільчик, ліхтар або бінокль. Все це відноситься, звичайно, не в повному розумінні до снастей, але такі аксесуари роблять проведення часу на риболовлі досить комфортним.

Для того, щоб у нашого покупця склалося уявлення, що саме йому треба, тоді спершу розберемося в призначенні основних і додаткових снастей: які вони бувають і які у них особливості. Бувалі рибалки компанії сміливо заявляють: тепер купити рибальські снасті стало дуже просто тому, що всі вони зібрані в одному місці — інтернет-магазині Topfishman. А це зокрема:

Вудилища

Яке вудилище вибрати, залежатиме від виду риби, на яку намічена мета рибалки. В каталозі магазину ви знайдете вудилища:

 • телескопічні — компактні
 • махові — дуже чутливі для виведення
 • фідерні — для далеких закидів
 • спінінгові — на хижу рибу.

Найпотужніші моделі вудилищ — коропові. Вони призначені для важкого виведення трофейних екземплярів.

Котушки

Тепер рибальська котушка стала невід'ємною частиною оснащення. Число їх моделей не злічити, і у кожної є свої плюси і мінуси. Ідеальних в усіх відношеннях котушок ще не винайшли, але наш професійний консультант допоможе в раціональному виборі. Дорога брендова котушка ще не означає, що вона не може зламатися, але дешева одного прекрасного дня обов'язково створить проблему. У нас є як дорогі моделі, так і не дуже, і ці цінники є присутніми в усіх наступних різновидах котушок:

 • шпулькові — для ловлі спінінгової або внахлест (передатне число 1:1)
 • інерційні — для великих видів риб; у них зворотне передатне число
 • безінерційні — для далеких закидів.

Ціна на перші два види нижча, ніж на третій. Це пояснюється тим, що у безінерційних котушок висока швидкість підмотування, а таку особливість забезпечує складний механізм.

Шнури і ліски

Ліски — найміцніший елемент рибальської снасті, ну або один з найміцніших. Що важливо знати про ліски і шнури? Щоб не сталося обриву в найвідповідальніший момент, слід підібрати правильну товщину нитки. Неправильно думати, що чим товще, тим краще. Занадто товстій жилі властиво відлякувати рибу, а занадто тонка не підійде на хижака. З цього висновок такий, що при собі треба мати різні ліски і шнури.

Дуже міцні ліски недешеві, але чи варто нести зайві витрати, якщо ловля намічається в лісовому озері або на невеликій річці. Але для морської риболовлі краще купувати якісний товар. Ліски роблять з таких матеріалів, як: капрон, нейлон, поліетилен, фторопласт. Проте нові технології не обійшли стороною і ліски. Флюрокарбон — кращий матеріал для морської риболовлі.

Звернемо увагу і на таку особливість ліски, як здатність тонути і лежати на воді. «Лежання на воді» не сприяє продуктивності, тому хороші ліски завжди зроблені з матеріалу важче за воду. Основні характеристики лісок і шнурів, якими керуються практикуючі рибалки, це: діаметр нитки, розривне навантаження, розмотування. Про інші особливості цього виду снасті можна дізнатися у фахівця нашого інтернет-магазину.

Гачки

Рибальський гачок має своєрідну конструкцію. Одними з важливих характеристик є стійкість на розгинання і зацепістість. Тому заводські гачки виготовляють з високоякісних сталей, а в процесі виробництва вони проходять термічну обробку. Щоб не придбати собі кустарщину за брендовою ціною, користуйтеся виключно послугами спеціалізованих магазинів, тільки у такому разі можна отримати гарантію.

По конструкції гачки на рибу бувають:

 • потрійними
 • подвійними
 • одинарними.

Важлива частина конструкції гачка — цівка. Вона може бути прямою, загнутою, подовженою. У гачка є також голівка-колечко або голівка-лопатка. Зрозуміло, що вибір розміру гачка залежатиме від передбачуваного розміру риби: 2,5 мм — найменші, 20 мм — найпереконливіші. А ще існують нестандартні розміри; у нашому магазині можна замовити і такі.

На міцність гачка також впливає форма вигину: округла, полу округла, незграбна. Це поширені форми, але є і витіюваті. Гачки відрізняються також і за кольором.

Поплавки

Поплавок — символ риболовлі. Його зображують на різних емблемах, вивісках магазинів, прапорах і тому подібному. Якісно виготовлений поплавок, це точний детектор, він ніколи не створить незручностей при вудінні риби. Але проблеми з детекцією можуть бути, якщо поплавком неправильно користуватися. Треба знати як встановлювати грузила, скільки їх потрібно, на якій глибині йде ловля і багато що іншого. Тому, при виникненні сумнівів в якості поплавка, слід спочатку освоїти техніку ловлі.

Сумнівів в поплавкові не повинно бути, якщо він був придбаний в спеціалізованому магазині. Не варто купувати поплавки на стихійних ринках, це відіб'ється як на зайвій розтраті, так і на отриманні задоволення від продуктивної риболовлі.

Основна характеристика будь-якого поплавка — функціональність, під якою мається на увазі:

 • передача інформації про події в товщі води
 • надійність утримання насадки на різних глибинах.

Вибір виду поплавка залежатиме від того, в яку погоду відбуватиметься ловля, від сили течії, дальності закидання, рельєфу берегової лінії. Поплавки підбираються по вазі, формі, товщині, довжині, забарвленню. Для ловлі риби на спокійній воді підійде тонкий поплавок, для течій — товстий, і чим швидше течія, тим товще буде потрібен поплавок.

Приманки

Тільки по самому слову «приманка» визначається дія цієї снасті — обдурити рибу. Споконвіку весь світ будується на обмані, а торгівля, полювання і риболовля — особливо. Мистецтво обману риби вже давно освоєне, потрібно тільки цим досвідом уміло користуватися.

Вибір виду приманки цілком залежить від виду риби. Існують також універсальні різновиди. Всіх їх безмірна множина. Але типів всього два:

Приманки тверді

До них відносяться воблери. Іноді у них примітивний вид, але є і надзвичайно реалістичні, здатні спокусити найобережнішого хижака. Від форми воблера залежить його «поведінка» у товщі води при русі. Ці приманки хороші на хижу і велику рибу.

Інший різновид твердих приманок — пількер і блешня. Їх вважають за краще використовувати недосвідчені рибалки, новачки, оскільки користуватися ними зовсім нескладно, і коштують вони порівняно недорого. У нас у продажі є багато наборів різнопланових блешень.

Зимовий різновид твердих приманок — бокоплави, балансири. Вони призначені для ловлі хижої риби, мають декілька гачків подвійних або потрійних.

Приманки м'які

Їх роблять з силікону, поролону, поліетилену і іншої синтетики. Їх ще називають джиг-приманками. М'якотілі приманки призначені для донної ловлі, але бувалі рибалки знаходять їм застосування практично скрізь. Ще вони хороші для ловлі з човна.

Аксесуари

У разі везіння з підсічкою великого екземпляра, а цей звір так і намагається зламати і понести з собою всі снасті, тоді просто не обійтися без підсачника або багра. А якщо ловля відбувається з обривистого берега, то розташуватися на зручному розкладному табуреті буде якраз до речі. Все це і багато подібного відноситься до аксесуарів рибальських снастей.

Існує і багато зимових аксесуарів. Якщо лунка замерзає, то доводиться розбивати лід, а куди його дівати? Ось тут не обійтися без жмені, черпака. Особливе значення у любителів зимової риболовлі має рибальський ящик. У нас можна вибрати будь-який, який до душі. Ящик, це і стілець, і кухня, в нім знаходиться все, що треба рибалці для вдалої риболовлі. Для «зими» ще потрібні бура, відчепи, рибочистки, зевники.

Існує ще тип аксесуарів — інші. Це термоси, бісер, безміни для визначення ваги улову, ліхтарі, біноклі, компаси. Хочете завжди отримувати задоволення від вдалої риболовлі? Тоді ми ввічливо запрошуємо вас в наш спеціалізований інтернет-магазин. Постійні наші клієнти користуються преференціями.

Часті запитання про Риболовні снасті

🥇 Які Риболовні снасті відносяться до преміум сегменту?