Про компанію

Topfishman.com.ua - інтернет-магазин товарів для риболовлі і туризму №1 в Україні

Кожен рибалка знає про те, що для комфортної риболовлі потрібно якісне спорядження, снасті, приманки, аксесуари і багато іншого. Риболовля є окремим видом мистецтва, в якому треба враховувати кожну дрібницю. І ми це прекрасно розуміємо.

Topfishman – це не просто черговий інтернет-магазин для рибалок, націлений на отримання прибутку. Наш магазин – це результат дітища досвідчених рибалок, які об'єднали свої зусилля для створення унікального майданчика, і на ньому сьогодні кожен зможе знайти все необхідне для успішної риболовлі. При цьому не переплачуючи і не турбуючись про те, що він отримає товар низької якості.

Ми допомагаємо рибалкам!

Ми працюємо на ринку рибальських снастей вже більше 5 років. Інтернет-магазин запустився в 2015 році і на даний момент ми допомогли вже десяткам тисяч рибалок знайти відповідні для себе снасті. І продовжуємо це робити сьогодні.

Наша робота полягає не лише в продажі товару. Ми працюємо для душі і для того, щоб допомагати рибалкам знайти відповідні для себе товари. Фахівці магазину з радістю допоможуть кожному в підборі відповідних снастей, порекомендують кращі підкормки і аксесуари, залежно від бюджету і цілей, з якими воно придбавається.

У нашому магазині ви зможете знайти широкий асортимент товарів для риболовлі, в числі якого різні снасті, спорядження, екіпіровка, електроніка і багато іншого. У нас абсолютне все, що може знадобитися вам в цій нелегкій справі. А завдяки зручній структурі і ненав'язливому дизайну, користуватися сайтом для купівлі буде максимально просто.

Чому варто купувати у нас?

Наші співробітники самі є досвідченими рибалками, які володіють корисною інформацією про це хобі, і навіть більше. Для них риболовля – це життя, про яке вони знають все. Саме тому ви можете звернутися до нас з будь-якого питання, при цьому не лише купити товар, але і отримати консультацію по його використанню, купівлі додаткових аксесуарів і ін. Крім того, ми гарантуємо для кожного клієнта великий ряд переваг, серед яких:

  1. Тільки якісна продукція від кращих виробників. Всі товари перевіряються при отриманні, і ви гарантовано захищені від браку і низькоякісних виробів.
  2. Великий асортимент виробів, серед якого ви гарантовано знайдете те, що треба.
  3. Максимально доступні ціни на всі товари.
  4. Працюємо в усіх цінових сегментах. У нас ви зможете купити як бюджетні снасті, так і професійні дорогі.
  5. Для постійних клієнтів розроблена спеціальна дисконтна програма.
  6. Регулярні акції і знижки для покупців.
  7. Більше 5 років на ринку і тисячі задоволених клієнтів, які звертаються до нас повторно. Ви також можете стати одним з них.

І це лише мала частина того, що ми пропонуємо для кожного клієнта. Вам досить звернутися в наш магазин і підібрати відповідні для себе снасті і інші товари. І ми допоможемо в цьому.